Özel Okul Kıyafetleri

Özel okul kıyafetleri

Özel okul kıyafetleri ve kolej formalarında yeni trend tasarımlar ! Anasınıfından liseye tüm özel okulların kıyafetleri Formaram Butik’de !

Okul kıyafetleri temin edilirken öğrencilerin içerisinde kendilerini rahat hissedip, yaptıkları günlük okul faaliyetlerini engellemeyecek şekilde olmasına dikkat edilmelidir. Bu nedenle Formaram Butik olarak öğrencilerin üzerlerinde taşımaktan memnun olacakları şekilde özel okul kıyafetleri tasarlanmaktayız. Kaliteli ve özgün tasarım anlayışı ile Formaram Butik özel okul kıyafetleri alanında diğer firmalardan ayrılmaktadır. Tasarımlarındaki özgünlüğü ile her zaman öne çıkan Formaram Butik aynı zamanda özel okulların kolej forması, mezuniyete özel tasarımlar, mezuniyet cübbesi ve kep ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

​​​​​​Özel Okul Kıyafetleri Nasıl Olmalı ?

Özel okul kıyafetleri öğrenciler tarafından her okul günü kullanıldığı için rahatlık hissi ön planda tutulması gerekmektedir. Özellikle öğrencilerin okulda günlük yaptıkları fiziksel aktiviteler düşünüldüğünde, bu anlamda dayanıklı olan materyallerin kullanılması gerekmektedir. Okul kıyafetlerinin tasarlanmasında kullanılan kumaşlar buna uygun özellikle seçilmektedir. Kaliteli olarak üretilen okul kıyafetleri kullanan öğrencilerin sağlığı açısından da son derece önemlidir. Formaram Butik bu esas doğrultusunda özel okul kıyafetleri üretimi yapmaktadır.

Yazlık özel okul kıyafetleri

Bunun yanında okul kıyafetlerinde en önemli aranan niteliklerden biriside kıyafetlerin kolay temizlenebilir özellikte olmasıdır. Belirli kumaşlar yüksek ısılarda yıkanarak işlem yapıldığında yıpranma payları daha yüksek olmaktadır. Bu sebeple özel okul kıyafetleri üretiminde, kıyafetin temizliğinin kolay bir şekilde yapılabileceği nitelikte, malzemeden üretilen kumaşlar tercih edilerek üretim yapılmaktadır. Bütün bu özelliklerin yanı sıra özel okul kıyafetleri, hava koşullarına uyumlu ve hava koşullarından en az şekilde etkilenecek özellikte tasarlanmaktadır.

Son olarak özel okul kıyafetlerinin şık ve moda trendlerine uygun olması gerekir. Çünkü öğrenciler tarafından giyilen okul kıyafetleri o okulun imajını ve prestijini yansıtmaktadır. Özgün ve yenilikçi tarzdaki özel okul kıyafetleri tasarımlarımız ile hizmet verdiğimiz okullarda ayrıcalık izlenimini kazandırıyoruz. Aynı zamanda okulun prestijini koruyup kuruma yeni bir vizyon kazandırmayı hedefliyoruz.

Özel ilk okul kıyafetleri

Özgün ve Kaliteli Özel Okul Kıyafetleri

Formaram Butik, sektörde yeniliklere açık, sürekli kendini geliştiren, kalitesinden ve özgünlüğünden taviz vermeyen yapısıyla kısa zamanda özel okullar arasında vazgeçilmez bir marka olmuştur. Anasınıfından liseye tüm özel okulların kıyafet taleplerini karşılamaktayız. Sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.